KOTEL A DESIGN ? PROČ NE ?!

KVALITA IMMERGAS

Aby Vám věc vydržela dlouho a pokud možno bez zbytečných nákladů, je důležitá její kvalita. Abyste za kvalitu nemuseli platit více, než musíte a bez dalších kompromisů, je tu IMMERGAS se svými plynovými kotli.DESIGN IMMERGAS

Už dávno není pravda, že hezké věci nejsou praktické. Plynové kotle Immergas jsou obojí. Připravili jsme pro Vás speciální edici designových kotlů a v neposlední řadě možnost nechat si design upravit podle Vašeho speciálního přání.

KOTLE IMMERGAS

TRADICE A KVALITA

Společnost IMMERGAS je výrobcem klasických a kondenzačních plynových kotlů nejvyšší kvality.  Plynové kotle IMMERGAS používají zákazníci již téměř 50 let. Firma poskytuje také komplexní řešení topného systému. Velký důraz přitom klade na doplňkové služby, které zabezpečují maximální komfort, pohodlí a spokojenost zákazníků.

5 LET ZÁRUKA

Naše kotle jsou při vhodných provozních podmínkách a pravidelné údržbě dlouhodobě spolehlivé a bezporuchové při vytápění i dodávce teplé užitkové vody. Jako známku důvěry ke kvalitě našich výrobků proto poskytujeme prodlouženou pětiletou záruku na všechny plynové kondenzační i klasické kotle IMMERGAS při splnění záručních podmínek.

ŠIROKÁ SERVISNÍ SÍŤ

IMMERGAS má na celém českém trhu rozvinutou síť oprávněných servisních techniků. Vyhledejte si svého servisního technika online podle regionu. Klikni zde

VÍCE NA WWW.IMMERGAS.CZ

DESIGN NA MÍRU

Nevybrali jste si z naší nabídky designů?
Navrhneme podobu kotle přesně pro váš prostor.
Stačí vyfotit váš prostor a zaslat nám ho. Zbytek nechte na nás!

Nahrát foto

KONTAKT

Výhradní zástupce IMMERGAS pro ČR
VIPS gas s.r.o.
Na Bělidle 1135
460 06 Liberec 6

Tel.: 485 108 041, 485 103 186
Fax: 485 102 004
www.vipsgas.cz